Csapattagok

U-8-9
Események
Csapattagok

Több szurkolónktól, jött olyan észrevétel, hogy a rendes játékidő eredménye alapján miért nem az alacsonyabb osztályú csapatnak kedvez az eredmény, a MAGYAR KUPA mérkőzéseknél?
Sajnos a kiírás alapján --osztály különbség nélkül-- ha a játék 90 perc után döntetlenre áll, akkor hosszabbításnak kell következnie. Ha a hosszabbítás után is döntetlen, akkor 5-5 tizenegyes
rúgás következik.

Mi sem értünk ezzel egyet, mert így nem érvényesül a kiscsapatok szereplésének segítése.

Kezdeményezzük majd a PMLSZ felé a fenti észrevételeket és kérjük, hogy legyenek segítségére a kiscsapatoknak.

Ha emlékeztek még a MEGYEI KUPA döntőjére, ott azt kifogásoltuk, hogy a PEST MEGYEI KUPA döntőjét miért CSEPELEN, és nem PEST MEGYE valamelyik városában, -- nagyközségében, községében-- rendezte
meg a PEST MEGYEI LABDARÚGÓ SZÖVETSÉG? A válasz az volt, hogy elgondolkodnak a javaslatunkon.