Események
Csapattagok
ÚJRA BAJNOK AZ ÖREGFIÚK CSAPATUNK!
2010.06.14 - Öregfiúk - Sportkör

Az idén öregfiúk csapatunk megnyerte a monori körzet "A" csoportjánal küzdelmeit és ezáltal jogot nyert arra,hogy a monori "B" csoport győztesével Albertirsa csapatával oda-visszavágós rendszerben döntse el,hogy a monori körzet 22 csapata közül ki lesz a monori körzet összetett bajnoka és ezzel jogot nyerve a jünius 20.-i Pilisvörösváron rendezendő Pest Megyei Szuper Kupa döntőre.

Az első mérkőzésre hazai pályán került sor amelyet az alábbi felállásban kezdtünk:

Tutor- Dinnyés A.,Nagy.T,Hájas.G,Csaba Zs.- Csesznik,Veres,Simon,Dévai,Nagy.E- Fedeles.
Csereként még szóhoz jutott: Islai.F,László.F,Burián.M,Dinnyés.Z,Nagy Lajos.

Az ötödik percben egy szüglet után Fedeles jutatta a hálóba a labdát. 1:0
Nem sokkal ezután egyik szórványos vendégtámadás után egyenlitett az ellenfél 1:1
2.félidő 20 percében Veres szabadrúgás leguritás után Csesznik 16 méterről talált a hálóba 2:1
5 perccel később Dévai szerzett egy szemfüles gólt amely beállitotta a végeredményt 3:1

Visszavágóra egy hét múlva került sor ahol a múlt heti felállásunkban kezdtünk.
Sajnos a 10 percben egy gólosra olvadt összetett előnyünk ,az ealbertirsaiak szereztek gólt.
5 perccel később az albertirsaiak egalizálták az eredményt,öngóllal egyenlitettünk.
A félidő előtt Fedeles rúgott gólt amelynek eredményeképp 2:1 vezetéssel mentünk pihenni.
A félidő után az elfáradó hazaiak ellen sorra vezettük támadásainkat,ezekből fedeles újabb 2 gólt szerzett illetve kapusunk (!!) Tutor.Cs 11-esből is betalált a hálóba .
A vége előtt a hazaiak még szépitettek igy alakult ki a 5:2 végeredmény.

Összetettben 8:3 gólaránnyal immáron harmadik éve SÜLYSÁP csapata lett a monori körzet bajnoka,igy a június 20.-i SZUPER KUPA DÖNTŐBEN képviselheti a monori régiót.

Szurkolóinknak ezúton is köszönjük a lelkes biztatást és várjuk őket a pilisvörösvári döntőbe.

További képek megtekinthetők a Galériában Öregfiúk 2010 mappában.

Készíti és fejleszti: Silverside Stúdió