Csapattagok
3. bajnoki mérkőzés
2010.09.18 - Sülysáp-2 - Sportkör

Sülysáp II. csapata Tápiószentmártonba látogatott ahol számára egy másik "új" csapattal csapott össze a 3 pont reményében!

2010.09.12 16:30 Tápiószentmárton 100néző vezette: Dankó Attila asszisztens: Dani Krisztián

Csapatunk az alábbi összeállításban kezdett:
Szvitek, Saári - Csernák - Szemők - Elekes, Péter - Seprős - Schiszler - Békési A., Békési D.- Szücsi összeállításban kezdett.
Elkezdődik a mérkőzés, de olyan, mintha csak 1 csapat lenne a pályán, méghozzá a Tápiószentmártoniak, csapatunk finoman szólva is "álmosan" kezdte a mérkőzést. A szentmártoni csapat akár már az elején is megszerezhette volna a vezetést, de a szerencsének, meg Szviteknek köszönhetően erre nem került sor. A csapat ébredezik,10 perc után átvesszük az irányítást, támadásunknál Szücsi ugrott ki a hátvédek közül, majd lőtte a labdát a kapusba, a kipattanóra érkező Békési D. pedig az egyik hátvédbe lőtte a labdát. Békési A. átveri védőjét a szélen, majd jól ível középre Szücsinek, de ez a helyzet ismét kimarad. A védelmünk hibázik, az ellenfél pedig kegyetlenül kihasználja a védelmi hibát. (1-0). Csapatunk mindent megtesz, hogy egyenlítsen, Szücsi kap labdát középen, majd 2 hátvéd között sikerül kibújnia és a
kapujából kijövő kapus mellett elrúgja a labdát. (1-1). Még volt egy nagy helyzetünk, de sajnos kimaradt, Szücsi nem tudta átpasszolni a hosszún üresen érkező csatártársának a labdát. Félidő.
Kapuscsere Szvitek helyett Hodászi lép a pályára. Csapatunk ugyanúgy kezdte a második félidőt, mint az elsőt, rosszul. Védelmünk és a középpályánk sem állt a helyzet magaslatán, így ennek következtében kaptunk 2 gólt. (2-1), (3-1).
A Tápiószentmártoniak támadását megakadályozó Békési D. labdát szerez,majd jól indítja Schiszlert, aki a szélről beadja a labdát, középen pedig Szücsi érkezik jól. (3-2) Csapatunk megpróbál egyenlíteni, de sajnos az ellenfél 11-est kap, Csernák felrúgja az ellenfél csatárát gólhelyzetben a 16-on belül. Hodászi jó irányba vetődik, sőt, bele is üt a labdába, de sajnos a góltól nem sikerült megmentenie a csapatát.(4-2) Kurunczi cserél, Seprős helyett Bohács lép pályára. Kuruczi megcseréli a 2 Békésit, mert András nemigen járt vissza védekezni. A 16-osnál Szücsi harcol ki szabadrúgást, gyorsan elvégezzük, gól, de sajnos a bíró nem adja meg a szabályos gólunkat,
visszarendeli a szabadrúgást. Sajnos, nem sikerül újra gólt szereznünk a szabadrúgásból. Csapatunk küzd, és ennek meg is lett az eredménye, Bohács bőrben ad gólpasszt Szücsinek aki 3. gólját szerzi a mérkőzésen.(4-3) Csodálatos csatárteljesítmény, mesterhármas! A mérkőzésből még mindig volt hátra 20 perc, csapatunk továbbra is küzd, hogy megszerezze egyenlítő gólját. Az egyenlítő gól meg is születik, Péter F. adott jó passzt Schiszlernek, aki nem hibázott.(4-4) Extázis hangulatban ünneplik a gólt a Sülysápiak. Fontos gól, még mindig van hátra negyed óra! Békési D. valamint Szemők több szabadrúgást is kiharcolnak, de egyikből sem lesz gól, bár egyszer az edzéseken megtanult gyakorlatot alkalmaztuk, amiből szintén lehetett volna gól, ha Békési A. jól fejezi be a gyakorlat végét. Békési A.
helyett Korponai mutatkozik be a csapatban. Schiszler érdekes körülmények között esik el a 16-on belül, a bíró nem fújja meg a sípját. Szemők lerúgja Elekest, így Békési D. hátvédként folytatja a mérkőzést. Békési D. pedig hátvédként elindulva
3-4 Tápiószentmártonit bolodított meg cseleivel, majd nagyszerű passzt adott a szélen az üresbe bemozduló Péter F.-nek, akinek a beadásáról kicsit késve érkezett a 3 gólos Szücsi. Így elmondhatjuk, hogy nagy mérkőzésen, talán igazságos döntetlen született, hisz mindkét csapat megszerezhette volna a győzelmet. Elmondhatjuk a mérkőzésről azt is, hogy nem a védelmek mérkőzése volt ez a mai. Az idei Sülysáp2 az ősszel veretlen és 5 pontos, ami a tavalyi első 3 fordulós NULLA pontunkkal össze sem lehet hasonlítani. Gödöllőn meg nagy meccsre lehet számítani, hiszen két veretlen csapat találkozik egymással... sőt, eddig a Gödöllőiek minden meccsüket megnyerték és gólt sem kaptak.

Készíti és fejleszti: Silverside Stúdió