Események
Csapattagok
5.bajnoki forduló
2010.10.06 - Sülysáp-2 - Sportkör

Előző forduló elmaradt amit Gödöllő csapatával kellett volna játszanunk.Sajnos a helyi csapat nem tudod minket megfelelő körülmények között fogadni ezért nem léptünk pályára.Az itthoni mérkőzést a csapat nagyon várta, mert Tápióbicske csapatát fogadtuk és reális esély volt arra hogy győzelmet érjünk el(ami sikerült csak sajnos nehezen).

2010.09.26 16:00 Sülysáp 50néző, vezette: Laczkó Zoltán asszisztens: Dani Krisztián; Szabó Sándor

Csapatunk az alábbi összeállításban kezdett:
Szvitek, Saári - Csernák - Szemők - Elekes, Buzás - Péter - Schiszler - Polenyik, Békési A- Szücsi. A mérkőzést a Tápióbicskeiek kezdték jobban, már az első támadásukat gólra váltották(0-1), sőt 10 perc alatt már 2 gólosra növelték az előnyüket,(0-2) mindkét gólt ajándékba kapták a Bicskeiek, így elmondható,
hogy nagyon gyengén kezdte a csapat a mérkőzést. Szücsi jó formában van, ezt újabb góljával bizonyította.(2-1). A következő Tápióbicskei támadásnál Szvitek nagy védéssel tartja életben csapata esélyeit az egyenlítésre, amely a 25. perc környékén meg is érkezik, Schiszler ad nagy passzt Békési Andrásnak, aki a kapus mellett ellövi a
labdát.(2-2) Az első félidőben Szvitek egy csemegének tűnő lövést nem tudott kivédeni, így 2-3-as állással mentek pihenni a csapatok.(2-3)
A félidőben Kurunczi hármat is cserél, Szvitek helyett Hodászi, Buzás helyett Békési D., Polenyik helyett Csesznyik lép pályára. Jól indul a csapatnak a 2. félidő, szép támadásokat vezetünk, sőt védekezésünk is jobb. Fanatikus szurkolók
egy keményebb ütközés után összecsapnak, a játékot legalább 10 percre megszakították. Szerencsére ez a balhé nem zavarta meg a csapatot, Szücsi újabb gólt szerez, Csesznyik cselei után. (3-3) A Sülysáp2 mindent megtesz,
hogy megszerezze a vezetést, Békési D. labdát szerez, majd a Csesznyik- Szücsi páros pedig befejezi a támadást, gólszerző Csesznyik. (4-3)Csapatunk nagyon fegyelmezett, középpályánk sokat mozog és szerel, egyértelműen látszik ezekben a percekben melyik a jobb csapat. Seprős, Bohács, Klement is játéklehetőséget kap.
Csapatunk a cseréket követően is jól játszott, szüksége volt a csapatnak a friss játékosokra. A meccs végére a Tápióbicskeiek teljesen kitámadtak,így nagy nyomás nehezedett védelmünkre, kapusunkra. A Sülysáp2 azonban ismét nagyszerű csapatszellemét és harciasságát bizonyítva megőrizte az 1 gólos előnyt, köszönhetően Shiszler, Elekes, Csernák nagyszerű védekezésének,
valamint Hodászi védéseinek, akiknek ezen a mérkőzésen különösen kellett a jó teljesítmény.

Mivel Gödöllőn nem tudták fogadni a Sülysáp II-őt, így nem tudtuk lejátszani a mérkőzést.A mérkőzést Sülysápon fogjuk lejátszani 2010.10.27 szerdai napon 15:00-kor!