2013.05.19 - Ifi - Sportkör

2013.05.18  Péteri-Sülysáp IFI 4:6 /2:2/
Vezette: OROSZ ISTVÁN  NAGYON ROSSZUL !!!  --Márton Gy.

Majdnem elrontotta a fiatalok játékát a pökhendien viselkedő játékvezető.
Bemutatta, hogy csak  Ő van a pályán. Jó lenne, ha a fiatal játékvezetők tudomásul vennék, hogy nem a foci van miattuk!!!

A 23 '-ben a helyiek szerezték meg a vezetést, a vendégek a 31 '-ben egyenlítettek, a 33 '-ben ujra a hazaiak vezettek, majd a 35 '-ben ujra egyenlítettek a vendégek, 2:2 volt a félidei eredmény. Jó volt a játék, mind a két csapat győzelemre játszott !!!
A második félidő elején a vendégek elhúztak két góllal, de a hazaiak a 70 ' ig ledolgozták a 2 gólos hátrányt. A vendégek azt hitték, hogy a 2 gól elég lesz a győzelemhez, de a hazaiak másként  vélekedtek.
A  82 '-ben   Antal Tibi csaknem  25 méterről --baloldalról olyan szabadrúgás gólt lőtt, hogy a labda a  hálókifesztő sarkából ki sem esett. 4:5, majd  Mányi Zs. egy  szép szóló után állította be a végeredményt 4:6 !!!