27. bajnoki
2015.05.20 - Sülysáp-1 - Sportkör

2015. 05. 17 ALBERTIRSA -- SÜLYSÁP 1:3 /0:1/
Vezette: Tóth S. --Berta M. --Gáspár T --  JÓL !!!!   9--9 !!!
Szép környezetben lévő nagyméretű pályán játszottak a csapatok. A  játék is lassan kialakult, azonban a csapatok csak a 16-os vonalakig jutottak el, mert nem volt gólerős csatár egyik csapatban sem.
Egy szép adogatás után Vasadi megugrott és szép gólt lőtt a hosszú sarokba. Máris 0:1 lett az eredmény, mely a félidő végéig már nem is változott, annak ellenére, hogy a helyiek kétszer is szabadrúgáshoz jutottak.
A második félidő elején cseréltek a vendégek, Fedeles helyére LELENKA  állt be, volt is egy-két jó megmozdulása, de gólt nem hozott. viszont gólhelyzetbe hozták Mányit, aki okos gólt lőtt és  0:2ra módosult az eredmény. Ujabb cserénk a 73 '-ben következett Szűcs D-t Lázár váltotta, majd Csaba S. helyett Veres L. jött a 83 ' perc
ben. Csapatunk frisen játszott, több pontos átadást i láttunk, és egy ilyen átadás után Lázár belőtte  3. gólunkat. 0:3 !!!!
A 90 '-ben egy szabadrúgás góllal szépítettek a helyiek. Így a végeredmény 1:3 lett.