5. bajnoki mérkőzés
2015.09.15 - Sülysáp-1 - Sportkör

2015.09.12. PILIS 2 --SÜLYSÁP 1    0:3 /0:1/
Vezette: Páldi F / Szigecsány N, Berta M.I./ -GYÖNGE KÖZEPESEN.

Az 5. fordulóban már nem ment olyan gördülékenyen a játék, mint előtte. Az ellenfélnek majd nem sikerült ránk eröltetnie játék stílusát, szerencsénkre a kapusunk helyén volt, és a játékosok is kapcsoltak, hogy itt baj lehet. Az első gólukra 25 ' -et kellett várni, Kupcsik T. volt eredményes. Szerencsére a második félidőt góllal kezdtük --Szücs D-- a  47 '-ben volt eredményes. A hazaiak is és mi is sokl helyzetet dolgoztunk ki, de ujabb gólt csak a 85 '-ben Varga  L.   lőtt, és ezzel beállította a 0:3-as végeredményt.

Szecső ellen ez kevés lesz.

Teljes hír

4. bajnoki
2015.09.10 - Sülysáp-1 - Sportkör

2015.09.05. SÜLYSÁP-UJLENGYEL  7:2 /4:1/
VEZETTE: Bódy B /Németh G.-Filácz R/  közepesen !!!

A nagy eső miatt  SÜLYI pályán játszottunk, arányaiban jó talajon.
Az ismerkedésre nem sok idő jutott, mert Berényi a 6 ' -ben betalált.

Teljes hír

3. bajnoki
2015.08.31 - Sülysáp-1 - Sportkör

2015. 08.29. SÜLYSÁP - TÁPIÓSZELE  2:1 /1:0/
   VEZETTE: Geleta M. /Tóth Sz.- Tóth Z. /VEZETTEK MÁR JOBBAN IS !!!/

Nagyon melegben kezdtek el focizni a csapatok. Hosszú időn át csak tapogatózás folyt a pályán, nem nagy irammal.
A 28 ' - ben  azonban megtört a góltalanság, szép támadás végén SZÜCS D. elegánsan elcsavarta a kapus mellett a labdát, mely a baloldali kapufa mellett csúszott be a kapuba. 1:0 !!!
Az iram ismét alább hagyott rácáfolva a csapatok tényleges erőnlétére, és játék képességére, mely eddig nem mutatkozott meg. A félidő 1:0-ás eredménye nem forgott veszélyben, míg nem a második félidőben egy felpattanó labda eltalálta Trabak M.kezét, melyért 11-es járt, amit a vendégek éretékesítettek és ezzel 1:1-re alakult a mérkőzés. A 11-est GULÁCSI értékesitette.
Ezután a helyiek ritmust váltottak és a gyorsabb játék következtében meg is szerezték második góljukat MÁNYI ZS. ragyogó szabadrúgása után.

Teljes hír

2. bajnoki
2015.08.28 - Sülysáp-1 - Sportkör

2015. 08. 23. Tápiógyörgye -- Sülysáp  1:4 /0:2/
Vezette: Pálikás I /Görbe P.-Orosz I./  --- 6--8 -- Elgogadhatóan.

Rossz szájizzel mentünk Györgyére focizni, hiszen az előző évben csunya vereségbe szaladtunk bele.  A Péteri elleni győztes csapatból  nem tartott velünk Szücs D, és Mányi ZS.   -- elfoglaltságuk miatt, és még mindig nem állt rendelkezésre  Varga L és Vasadi R.  sem.
A csapat taktikája az volt, hogy az első 20 percet át kell vészelni, majd utánna át kell venni az irányítást.
A taktika bevált, a helyiek az első 20 percben  valójában sokat támadtak, de támadásaikat ha nehezen is, de átvészeltük, majd átvettük az irányítást és a félidő végéig meggyőző fölönnyel  2 gólos előnyre tettünk szert.
A második félidőben is jól ment a játék, és ujabb két góllal már 4 gólos előnyhöz jutottunk. A hazaiak csak a 80 ' - után tudtak szépíteni.

Góljainkat:  KUPCSIK T 2, MÁNYI D és TRABAK M szerezték.

Szép volt fiúk, hiszen a szurkolóinknak is tetszett a játékotok.

Teljes hír

2015.07.10. Világítás avatás
2015.07.12 - Sülysáp-1 - Sportkör

2015.07.10. A SÜLYI PÁLYÁN ELKÉSZÜLT EGY MODERN VILÁGITÁS RENDSZER, MELYNEK AVATÁSÁRA MA KERÜLT SOR,  AZ AVATÁSON A PMLSZ
IGAZGATÓJA --BENKŐ TAMÁS-- IS RÉSZT VETT.

Teljes hír

Befejezés !!!!
2015.06.11 - Sülysáp-1 - Sportkör

2015. 06. 06. ECSER - SÜLYSÁP 1:3 /1:1/
Vezette: Németh Cs. / Tóth S- Gáspár T. / Elfogadhatóan vezettek a jv-ők.

Végre elérkezett ez is. Befejeztük a bajnokságot,  és az utolsó mérkőzésen sikerült megszereznünk az  ÖTÖDIK helyet.
Ezen a mérkőzésen a sok kihagyott gólhelyzeten kívül, gólokat is sikerült rúgnunk.
A HAZAIAK EDZŐJÉNEK NYILATKOZATA  SZERINT: MEGÉRDEMELT GYŐZELMET ÉRTEK EL A SÜLYSÁPIAK.

Ez a bajnokság a végletek bajnoksága volt a csapatun k részére, hiszen a sok betegség miatt /Nagy S. LÁBTÖRÉST SZENVEDETT, Polenyik T  KETTŐS LÁBSZÁRTÖRÉST SZENVEDETT/  NEM TUDTUK A MEGSZOKOTT ÖSSZEÁLLÍTÁST ÉS A JÁTÉKOT HOZNI. Amikor NEM MENT A CSAPATNAK SÍMÁN KAPTUNK 9-ET,  amikor ment a csapatnak, akkor rúgtunk 1o-et, huszat, tehát sokat.  A  fiatalok  lassan, de biztosan beépültek, beépülnek csapatunkba és akkor ismételten jöhetnek a jobb eredmények.

Csapatunk a bajnokság alatt  103 gólt lőtt, messze a legtöbbet a csoportjában, de  Szentmártonkáta kizárásával levont 25 gólunk ellenére is mi lőttük a legtöbb gólt!!!!

4 csapatunk indult a bajnokságban, és az alábbiak szerint végeztek:
 2. HELYEZETT    U 21                             11   8   1   2  44:21  23       25 PONT
 3.      "                U 18                             18  12  2  4   97:42  55       38 "
 5 SÜLYSÁPI  KSK  I.                               26  13  5  8   78:50  28       44 "
 6.SÜLYSÁPI  KSK  II.                              28  16  3  9   86:52  34       51 "

MINDEN ÉVKÖZI PROBLÉMA ELLENÉRE ELFOGADHATÓAK AZ EREDMÉNYEK. EGY KIS SZERENCSE AZONBAN NEM ÁRTANA A KÖVETKEZŐ ÉVBEN.
MINDENKINEK, AKINEK KÖZE VOLT A BAJNOKSÁGHOZ KÖSZÖNJÜK A MUNKÁJÁT, ÉS JÓ PIHENÉST AZ UJABB BAJNOKSÁGIG.

Vezette: Kamal N --Tusa Z, - Takács Á-  jó játékvezetés volt : 8,-7,
Jó iramban kezdtek a csapatok, a vendégek bátran támadtak,de a hazaiak most nem maradtak adósak a helyzetek kihasználásával, és a támadásaikat nagyon szép gólokkal fejezték be. Az első félidő játéka tetszett a kevés számú nézőnek, hiszen olyan gólokat láttak, melyek nem minden naposak voltak..
A félidő 3:0 volt a hazaiak javára !!
A MÁSODIK FÉLIDŐBEN a hazaiak lassubb tempóra álltak át, ezt a vendégek igen gyorsan észrevették és átvettték a játék irányítását, majd gólt szereztek --3:1--.
Erre a helyiek gyorsan válaszoltak -4:1-, és ujra lassubb tempóra váltottak. Ez ismételten megbosszulta magát, mert a vendégek ismét szépítettek  -4:2--
Ujabb gyors támadás végén ujabb helyi gól született  - 5:2- melyre a vendégek a 90'-ben ujra szépítettek --5:3--, és erre a helyiek már nem tudtak válaszolni, mert éppen vége lett a mérkőzésnek.

Teljes hír

27. bajnoki
2015.05.20 - Sülysáp-1 - Sportkör

2015. 05. 17 ALBERTIRSA -- SÜLYSÁP 1:3 /0:1/
Vezette: Tóth S. --Berta M. --Gáspár T --  JÓL !!!!   9--9 !!!
Szép környezetben lévő nagyméretű pályán játszottak a csapatok. A  játék is lassan kialakult, azonban a csapatok csak a 16-os vonalakig jutottak el, mert nem volt gólerős csatár egyik csapatban sem.
Egy szép adogatás után Vasadi megugrott és szép gólt lőtt a hosszú sarokba. Máris 0:1 lett az eredmény, mely a félidő végéig már nem is változott, annak ellenére, hogy a helyiek kétszer is szabadrúgáshoz jutottak.
A második félidő elején cseréltek a vendégek, Fedeles helyére LELENKA  állt be, volt is egy-két jó megmozdulása, de gólt nem hozott. viszont gólhelyzetbe hozták Mányit, aki okos gólt lőtt és  0:2ra módosult az eredmény. Ujabb cserénk a 73 '-ben következett Szűcs D-t Lázár váltotta, majd Csaba S. helyett Veres L. jött a 83 ' perc
ben. Csapatunk frisen játszott, több pontos átadást i láttunk, és egy ilyen átadás után Lázár belőtte  3. gólunkat. 0:3 !!!!
A 90 '-ben egy szabadrúgás góllal szépítettek a helyiek. Így a végeredmény 1:3 lett.

Teljes hír

26. bajnoki
2015.05.19 - Sülysáp-1 - Sportkör

2015.05.09. TÖRTEL--SÜLYSÁP   3:2  /3:0/
VEZETTE: Horváth M. / Volentics E.J  - Kovács I G /   7, 8

Az első félidőben csak néztük, hogy mílyen hatalmas iramot diktáltak a helyiek. A 13,- 25,- és a 31' -ben rúgott góljaikkal már 3:0 volt az eredmény, amikor is észrevettük, hogy itt baj is lehet. Ezután mi is játszani kezdtünk, és a 61 ' -ben lőttük az elsó gólunkat,/Szever/  majd a 64 ' ben Vasadi Robi  kihagyott egy 11-est a 73 ' -ben Mányi szépített még az eredményen. Változatlanul nem ment a góllövés a csapatnak, így 3:2-re kikaptunk.
Kis szerencsével nyerhettünk volna, mert a helyiek úgy elfáradtak, hogy több játékosuk is begörcsölt, de a kihagyott 11-es minket nagyon megviselt.

Teljes hír

25. bajnoki
2015.05.06 - Sülysáp-1 - Sportkör

2015.O5.O2 TÁPIÓSZELE - SÜLYSÁP  2:1 /1:0/
VEZETTE:  TAMÁSI P. /ARANY J, SURIN S/    5,-3.
A JÁTÉKVEZETŐ TEVÉKENYSÉGE EGYIK FÉL ELISMERÉSÉT SEM VÁLTOTTA KI. MIND KÉT CSAPAT  3  -  3  SÁRGALAPOT KAPOTT .
SAJNOS A GÓLLÖVŐ CIPŐJEINK UGY LÁTNI ELVESZTEK, ÉS ÍGY EGY UJABB VERESÉG LETT A VÉGE.

AZ EDZŐI NYILATKOZATOK:
    Tóth Imre : Ezuttal nem bánom, hogy a futball nem pontozásos sportág...

Nagyon gyöngék voltak a bírók!!!
A csapatnak úgy látszik minden 2. mérkőzése rosszul sikerül. Sok helyzet   ami kimaradt, kapufa,  mind mind ellenünk volt.
Az első kapott  gólunk előtt a védőnket a vendég támadó ellökte, a játékvezető nem reflektált az eseményre, melyből gólt kaptunk.
A MÁSODIK GÓL ELŐTT A PARTJELZŐ LEST JELZETT, A JÁTÉKVEZETŐ  A HÁLÓBA KERÜLT LABDA UTÁN GÓLT ADOTT.  A mérkőzés végén játékosaink hallották amint a lest jelző asszisztens kérdőre vonta a játékvezetőt, hogy miért bírálta felül őt, mikor az pedig les volt. Hát igen ez van.
Szokatlan volt az is, hogy egy játékvezető a mérkőzés alatt eltűri azt, hogy itéleteit
bármelyik játékos keresetlen szavakkal kritizálja.

Teljes hír

23. bajnoki
2015.04.23 - Sülysáp-1 - Sportkör

2015.04.19 SZENTMÁRTONKÁTA- SÜLYSÁP 3:5 /1:4/
Vezette:Dús P./ Kovács I.G.--SINKOVICZ  D --/
Az őszi vereség után a helyiek most nagyon harcosan játszottak. Kapusuk bravúrt bravúrra halmozott, így akadályozta meg az ujabb nagy vereséget.
A SZENTMÁRTONKÁTAI PÁLYA  CSAKNEM TELJESEN TÖNKREMENT, PEDIG NAGYON SZÉP ÉS JÓ VOLT.. Az eredmény alakulásában jelentős momentum volt ez.

Teljes hír

22 felnőtt bajnoki
2015.04.15 - Sülysáp-1 - Sportkör

SÜLYSÁP--ABONY 8:1  /3:1/ VEZETTE: NÉMETH G./KONTRA K, GOSZTONYI B
A dányi mérkőzés után a szurkolók is kíváncsiak voltak arra, hogy a csapat most melyik arcát mutatja meg.
A vendégek fiatal, tehetséges játékosai szemre tetszetősen játszottak amíg az erejükből tellett, de amint fáradni kezdtek a helyiek  azonnal kihasználták a lehetőségeiket és gólgyártásba kezdtek.
Nem volt nehéz mérkőzés, súlyos szabálytalanság nem igen fordult elő. A JÁTÉKVEZETŐ ÉS ASSZISZTENSEI jól vezették ezt a mérkőzést, melyben az ügyeletes góllövők: Vasadi, Szever és Mányi 2-2 gólt lőtt. Egy-egy gólon osztozott Berényi és Varga.
VARGA és MÁNYI kapott 8-as osztályzatot, míg a többiek 7-eseket.

Teljes hír

21. bajnoki Felnőtt 1.
2015.04.11 - Sülysáp-1 - Sportkör

2015. 04. 05.  DÁNY -- SÜLYSÁP  1:1 /1:0/
 Úgy látni, hogy idegenben egyáltalán nem megy a csapatnak. Az előző héten --GYÖMRŐ ELLEN --  A JÁTÉKOSOK OSZTÁLYZATA   7- 8 KÖZÖTT VOLT, most pedig  Varga és Szever kapott csak 6-ost, a többieknek csak az 5-ös jutott.
Ha ez így megy tovább, még az 5. hely sem marad meg nekünk.
A dányiak edzője úgy nyilatkozott, hogy az egész csapatuk megérdemli a dicséretet a küzdeni tudásért. A mi edzőnk meg azt nyilatkozta, hogy: a labdarúgást  gólra játszák, nem pontrúgásra.
Hát ez van !!!!!

Teljes hír

19 bajnoki
2015.03.29 - Sülysáp-1 - Sportkör

2015. 03. 22  ZSÁMBOK -- SÜLYSÁP 1:1 /1:0/ Góllövőnk: FEDELES M.

Nagyon rossz pályán, és gyöngén játszottunk. Semmi sem sikerült, csak egy szegény döntetlent sikerült elérnünk.

A gólínség továbbra is nyomasztott bennünket, amit kapura tudtunk lőni azt a hazai -ak kapusa bravurrokkal fogta és ütötte ki.

Ezen kívül Varga Lacit kétszer is lekönyökölték, majd  harmadszorra amikor a labda sem volt közelben lerúgták, a játékvezető annak adott hangot, hogy ő szereti a kemény férfias  játékot.   Ennek mi is örülünk, de a durvaságot miért nem torolja meg ?  Talán nem tudja megitélni a kettő közötti különbséget ???