A SPORTSZLET 2014. 11- 28-I SZÁMA EGY JÓ CIKKET KÖZÖLT MÁNYI DOMONKOS 16 ÉVES JÁTÉKOSUNKRÓL. (AKI CSAK A CIKK SZERINT 18 ÉVES)

Teljes hír

Sportszelet Kupa U 21
2014.02.13 - Ifi - Sportkör

2014. 02. 09  U 21-es  SPORTSZELET KUPA döntő.

ÜLLŐN játszották a döntőket, csapatunknak nem ment úgy a játék, ahogy szerettük volna, így kénytelenek voltunk a 4. hellyel beérni. Ez az eredmény is jónak mondható, hiszen a bajnokság elején    több vereség is összejött. Azonban képesek voltak a fiúk a padlóról feállni és a SPORTSZELET KUPÁBAN A LEGJOBB 4 KÖZÉ BEJUTNI.

Köszönjük fiúk, és a bajnokságban jó játékot és eredményes szereplést kívánunk.

A torna részvevői: 1/. MAGLÓD TC,  2/. GRUND FC,  3/. TÁPIÓSZECSŐ
FC,   4/. SÜLYSÁP KSK I.  5/. SÜLYSÁP KSK II  és  6/. ÚRI FC.
A  fenti sorrend egyben  a torna végső sorrendjével megegyező lett.
Annak ellenére, hogy az első három csapat magasabb osztályban játszik, mint  a másik három, nagy mérkőzéseket játszottak a fiatalok.

Teljes hír

BAJNOK AZ IFI 2012/13
2013.05.26 - Ifi - Sportkör

2013. 05. 25, SÜLYSÁP-VASAD 12:1 /7:1/
Vezette: Timár M  --Csarnai Cs.--

FIATALJAINK EGY PERCIG SEM TETTÉK KÉTSÉGESSÉ, HOGY EZEN A MÉRKŐZÉSEN IS CSAK A GYŐZELEM A FONTOS. A JÁTÉKUK MEGGYŐZŐ ÉS CÉLTUDATOS VOLT.
IGAZ, HOGY A VASADI GÁRDA JÁTÉK FELFOGÁSBAN, AKARATERŐBEN  ÉS MAGÁBAN A JÁTÉKBAN  GYÖNGÉBB VOLT, MINT A CSAPATUNK, DE AZÉRT EGY-KÉT TÁMADÁST ŐK IS VEZETTEK.
A BAJNOKSÁG MEGNYERÉSÉSHEZ ,ÉS MAGÁHOZ AZ ÉVES TELJESÍTMÉNYHEZ SZURKOLÓINKKAL EGYÜTT GRATULÁLUNK.
                                       HAJRÁ SÜLYSÁP.

Teljes hír

27. mérkőzés - ifi -
2013.05.19 - Ifi - Sportkör

2013.05.18  Péteri-Sülysáp IFI 4:6 /2:2/
Vezette: OROSZ ISTVÁN  NAGYON ROSSZUL !!!  --Márton Gy.

Majdnem elrontotta a fiatalok játékát a pökhendien viselkedő játékvezető.
Bemutatta, hogy csak  Ő van a pályán. Jó lenne, ha a fiatal játékvezetők tudomásul vennék, hogy nem a foci van miattuk!!!

A 23 '-ben a helyiek szerezték meg a vezetést, a vendégek a 31 '-ben egyenlítettek, a 33 '-ben ujra a hazaiak vezettek, majd a 35 '-ben ujra egyenlítettek a vendégek, 2:2 volt a félidei eredmény. Jó volt a játék, mind a két csapat győzelemre játszott !!!
A második félidő elején a vendégek elhúztak két góllal, de a hazaiak a 70 ' ig ledolgozták a 2 gólos hátrányt. A vendégek azt hitték, hogy a 2 gól elég lesz a győzelemhez, de a hazaiak másként  vélekedtek.
A  82 '-ben   Antal Tibi csaknem  25 méterről --baloldalról olyan szabadrúgás gólt lőtt, hogy a labda a  hálókifesztő sarkából ki sem esett. 4:5, majd  Mányi Zs. egy  szép szóló után állította be a végeredményt 4:6 !!!
Ennyivel jobb volt a SÜLYSÁPI csapat.

Teljes hír

26. ifi bajnoki
2013.05.18 - Ifi - Sportkör

2013.05.12.  Dány-Sülysáp ifi  2:8 /1:3/
Vezette: Berki A,   - Kara P-
Az első félidőben még tartotta magát a hazai csapat, de a második felesben sűrűn potyogtak a vendég gólok.

GÓLLÖVŐK:  Antal 4, Szabó 3, és Korponai 1.

Nagy volt a nyomás a hazai kapura:

25 ifi bajnoki
2013.05.06 - Ifi - Sportkör

2013.05.05.  TÁPIÓSÁG-SÜLYSÁP IFI  2:6 /1:5/
VEZETTE. Péli Zs. -Arany J.-

Fiataljaink magabiztos győzelmet arattak az utolsó helyezett otthonában.

Góllövőink. Szabó Á 2,  Szücs D 2, Antal  és Mányi Zs.

Egy szép gól a sok közül:

30. bajnoki mérkőzések.
2013.05.03 - Ifi - Sportkör

2013. 05. 01. Sülysáp-Nagykáta IFI 3:0 /3:0/.
Vezette:  Berki A, -Berendi T, Cs.

Ifistáink jóiramú mérkőzést vívtak a vendégekkel.  Jelenleg a két legjobb csapat csapott össze,  a tabella első  -Sülysáp- és második helyezett -Nagykáta-    melyből a mieink kerültek ki győztesen.

Góljainkat:  Antal  2, és Szabó lőtték.

24. IFI bajnoki
2013.04.28 - Ifi - Sportkör

2013.04.27. Sülysáp-Tápiószentmárton ifi  1:1  /1:1/
                       Vezette:  Márton Gy. -Tornyai R.

Jóiramú mérkőzésen a vendégek szerencsével elvettek 2 pontot a helyiektől.
Jól játszottak fiataljaink, de semmi szerencséjük nem volt, és így meg kellett elégedniük a döntetlennel.

23. IFI bajnoki
2013.04.25 - Ifi - Sportkör

2013.04.21.  TÁPIÓSZELE-SÜLYSÁP IFI 2:9 /1:4/
VEZETTE: BÍRÓ R, --CZEROVSZKI M,

NEM OKOZOTT GONDOT A TÁPIÓSZELEI FIATALOK LEGYŐZÉSE.
GÓLJAINKAT: Vekker D 1, Antal  2, Szabó  2, és  Mányi 4 lőtték.

Szép volt fiúk.

22 Ifi bajnoki
2013.04.16 - Ifi - Sportkör

2013. 04.14.
Tápiógyörgye KSK -- Sülysápi  KSK   IFI: 1:6  /03/
Vezette: Fazekas  A. --Gyikó T.

Fiataljaink csak 2 tartalékkal kiegészülve  tudtak kiállni erre a bajnokira. Lázár Dániel válla is felmondta a szolgálatot.
A csapat úgymond, jól muzsikált, és a félidő végére 0:3 volt az eredmény: Szabó Á,  Antal T, Dobos K, voltak a góllövök.

A második felesben is 3 gólt lőttek fiataljaink, most a sorrend: Mányi, Kozár,  Mányi volt. 0:6 !!!   A  hazaiak a 88. percben szépítettek,  és így 1:6 lett a vége.

A  végéig még 7 mérkőzés van fiúk !!!! azért figyeljetek az ellenfelekre.

Köszönjük.

18. IFI bajnoki
2013.04.11 - Ifi - Sportkör

2013.04.10  ISASZEG-SÜLYSÁP IFI 0:1 /0:0/ vezette: Kamal N.--Jávor P.

Tartottunk a mérkőzéstől, mert ősszel az ISASZEGIEK nyetek Sülysápon 3:1-re.
Nos hamarosan meggyőződhettünk róla, hogy most nem olyan erősek a hazaiak. VESZÉLYT egyáltalán nem jelentettek a kapunkra. Sajnos erről a fiataljaink is meggyőződtek, és  igen nagyképüen fociztak. Gólt nem tudtak rúgni, csak  kapufákat, abból azonban bővebben. Erőtlenné, kapkodóvá vált a játékuk.

Teljes hír

21. iFI BAJNOKI
2013.04.07 - Ifi - Sportkör

2013. 04.06 Sülysáp-Abony  IFI  3:0 /1:0/ Vezette: ZSIGA GITTA /Eisenbacher M

Jó játékvezetés mellett, jóiramú mérkőzésen győztek fiataljaink.
Az első félidő befejezése előtt  2 perccel 11-eshez jutott csapatunk, melyet MÁNYI ZS. értékesített.

Teljes hír

20. iFI BAJNOKI
2013.04.03 - Ifi - Sportkör

2013. 03.31.  Albertirsa--Sülysáp  IFI MÉRKŐZÉS.  2:2  /2:1/

A multheti játékot némileg feledtetve, a csapat valamelyest jobban játszott, de nem meggyőzően. Ennek az lett a következménye, hogy döntetlent játszottunk, de nem nyertünk. A góllövőcipők otthon maradtak. Lssan oda kell figyelni, hogy a nagy előnyből már csak alig van valami.

19 IFI bajnoki
2013.03.24 - Ifi - Sportkör

2013.03.23. Sülysáp-Szentmártonkáta  1:4, /1:1/

Csapatunk nagyon gyöngén játszott, és megérdemelt vereséget szenvedett el  a szentmártonkátai fiataloktól.